Diş Hekimi Adnan Adalı

Diş hekimi Adnan Adalı Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra 5 yıl boyunca Almanya’da özel bir klinikte çalışmıştır. Ardından Antalya’ya dönerek kendi kliniğini açmıştır. Antalya’daki başarılı çalışmaları ve dürüst yaklaşımı nedeniyle Alman Konsolosluğu tarafından tavsiye edilmiş ve Alman Dışişleri Bakanlığı’nın onayıyla güvenilir diş hekimi belgesi almıştır.

Diş hekimi Adnan Adalı, İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini konuşabilmektedir. Kliniğinde oğlu olan diş hekimi Can Adalı ile birlikte çalışmaktadır. Diş hekimi Can Adalı, Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup Alman vatandaşıdır. Almanca, İngilizce ve Türkçe dillerini bilmektedir.

Dr. Adnan Adalı’nın eşi Süleyha Adalı, Almanya’da eğitim almış bir dental hijyenisttir. Almanca, İngilizce ve Türkçe dillerinde iletişim kurabilmektedir. Klinikte ayrıca Alman vatandaşı Birgit Liebetanz Hanım adında, İngilizce ve Türkçe dillerini konuşabilen bir halkla ilişkiler sorumlusu bulunmaktadır. Ayrıca klinikte iki bayan çalışma arkadaşı daha bulunmaktadır.

Klinikte üretilen tüm protezlerin son aşamaları, zirkon ve porselen dişler özel laboratuvarlarında tecrübeli teknisyenler tarafından tamamlanmaktadır. Klinik, diş hekimliğinin farklı branşlarında hizmet sunabilmek amacıyla en modern cihazlarla donatılmıştır. Geleneksel yöntemlerin yanı sıra lazer diş hekimliği de uygulama alanlarından biridir.

Diş Hekimliği Hizmetlerimiz

Muayenehane son derece ileri teknoloji ürünü cihazlarla donatılmıştır. Muayenehanede bulunan Lazer cihazıyla dişe dokunmadan anestezisiz çürük temizlenebilmekte, ameliyatlar kansız, ağrı olmadan yapılabilmektedir. Diş eti ameliyatlarında anesteziye gerek kalmamaktadır.

Teşhisler röntgen teknolojisinin en son aşaması olan RVG ( Radio – Visio – gram ) cihazıyla bilgisayar ekranına yansıtılıp konmaktadır. İmplant, gömülü diş ve diş eti ameliyatları yapılmaktadır.

Muayenehanenin içinde bulunan son derece modern, özel Laboratuarda özel eğitimden geçmiş ( İstanbul Üniversitesinden mezun ) diş teknikeri tarafından en son teknikler kullanılarak porselen dişler, metalsiz porselenler ( Zirkon ) ve hareketli tüm protezler yapılmaktadır.

Ağız ve Çene Cerrahisi
Ağız Kokusu
Diş Beyazlatma
Endodonti
İmplant
Lazer Tedavisi
Pedodonti
Periodontoloji
Protez
Radyoloji (Röntgen)

Adnan ADALI

Diş Hekimi

Can ADALI

Diş Hekimi

Süreyya ADALI

Dental Hygenist

Yaşar YÖRÜK

Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri

Hatice DAĞ

Asistan

Melisa ÇİMEN

Asistan

Randevu Alın

Acil Durum İletişim

Randevu Alın

Pazartesi – Cuma : 09:00 – 18:00

Cumartesi : 09:00 – 16:00